K&M 100/1 music stand, black
| Range | Baseline |
| Weight | 1.3 kg |
| Material | Steel |
| Size when folded | 490mm |
| Height | from 625 to 1,240 mm |
| Rod combination | 3-piece folding design |
| Colour | Black |
| Desk dimensions | 435 x 215 mm |
K&M 100/1 music stand, black
| Range | Baseline |
| Weight | 1.3 kg |
| Material | Steel |
| Size when folded | 490mm |
| Height | from 625 to 1,240 mm |
| Rod combination | 3-piece folding design |
| Colour | Black |
| Desk dimensions | 435 x 215 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Range | Baseline |
| Weight | 1.3 kg |
| Material | Steel |
| Size when folded | 490mm |
| Height | from 625 to 1,240 mm |
| Rod combination | 3-piece folding design |
| Colour | Black |
| Desk dimensions | 435 x 215 mm |
