K&M 10065 music stand, black
| Range | Topline |
| Weight | 1.55 kg |
| Material | Steel |
| Size when folded | 490mm |
| Height | from 585 to 1,220 mm |
| Rod combination | 3-piece folding design |
| Colour | Black |
| Desk dimensions | 485 x 240 x 42 mm |
More Images
K&M 10065 music stand, black
| Range | Topline |
| Weight | 1.55 kg |
| Material | Steel |
| Size when folded | 490mm |
| Height | from 585 to 1,220 mm |
| Rod combination | 3-piece folding design |
| Colour | Black |
| Desk dimensions | 485 x 240 x 42 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Range | Topline |
| Weight | 1.55 kg |
| Material | Steel |
| Size when folded | 490mm |
| Height | from 585 to 1,220 mm |
| Rod combination | 3-piece folding design |
| Colour | Black |
| Desk dimensions | 485 x 240 x 42 mm |
