K&M 11940 orchestra music stand, black
| Range | Topline |
| Weight | 3.6 kg |
| Material | Steel |
| Size when folded | 730 x 100 x 100 mm |
| Height | from 740 to 1,270 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Colour | Black |
| Base diameter | 750 mm |
| Desk dimensions | 490 x 340 x 50 mm |
Original: $54.00
-70%$54.00
$16.20More Images
K&M 11940 orchestra music stand, black
| Range | Topline |
| Weight | 3.6 kg |
| Material | Steel |
| Size when folded | 730 x 100 x 100 mm |
| Height | from 740 to 1,270 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Colour | Black |
| Base diameter | 750 mm |
| Desk dimensions | 490 x 340 x 50 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Range | Topline |
| Weight | 3.6 kg |
| Material | Steel |
| Size when folded | 730 x 100 x 100 mm |
| Height | from 740 to 1,270 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Colour | Black |
| Base diameter | 750 mm |
| Desk dimensions | 490 x 340 x 50 mm |
