K&M 12155 laptop stand, black
| Weight | 3.18 kg |
| Material | steel, plastic base |
| Height | from 780 to 1,290 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 5 kg |
| Base diameter | 700 mm |
| Laptop rest | 400 x 290 mm |
More Images
K&M 12155 laptop stand, black
| Weight | 3.18 kg |
| Material | steel, plastic base |
| Height | from 780 to 1,290 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 5 kg |
| Base diameter | 700 mm |
| Laptop rest | 400 x 290 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight | 3.18 kg |
| Material | steel, plastic base |
| Height | from 780 to 1,290 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 5 kg |
| Base diameter | 700 mm |
| Laptop rest | 400 x 290 mm |
