K&M 19767 Tablet PC Stand »Biobased«, black
| Weight | 1.81 kg |
| Material | Bio-based plastic, steel |
| Height | from 155 to 307 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | clutch |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 1kg |
| Height Stand | from 858 to 1,567 mm |
More Images
K&M 19767 Tablet PC Stand »Biobased«, black
| Weight | 1.81 kg |
| Material | Bio-based plastic, steel |
| Height | from 155 to 307 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | clutch |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 1kg |
| Height Stand | from 858 to 1,567 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight | 1.81 kg |
| Material | Bio-based plastic, steel |
| Height | from 155 to 307 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | clutch |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 1kg |
| Height Stand | from 858 to 1,567 mm |
