K&M 19775 tablet PC Stand »Biobased«, black
| Weight | 1.74 kg |
| Material | Bio-based plastic, steel |
| Height | from 158 to 280 mm |
| Rod combination | 3-piece folding design |
| Height adjustment | non-scratching locking screws |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 1kg |
| Height Stand | from 635 to 1,485 mm |
More Images
K&M 19775 tablet PC Stand »Biobased«, black
| Weight | 1.74 kg |
| Material | Bio-based plastic, steel |
| Height | from 158 to 280 mm |
| Rod combination | 3-piece folding design |
| Height adjustment | non-scratching locking screws |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 1kg |
| Height Stand | from 635 to 1,485 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight | 1.74 kg |
| Material | Bio-based plastic, steel |
| Height | from 158 to 280 mm |
| Rod combination | 3-piece folding design |
| Height adjustment | non-scratching locking screws |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 1kg |
| Height Stand | from 635 to 1,485 mm |
