K&M 19793 tablet PC stand, black
| Weight | 1.82 kg |
| Material | plastic, steel |
| Height | from 222 to 334 mm |
| Rod combination | 3-piece folding design |
| Height adjustment | continuous |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 1kg |
| Height Stand | from 700 to 1,550 mm |
Original: $60.00
-70%$60.00
$18.00More Images
K&M 19793 tablet PC stand, black
| Weight | 1.82 kg |
| Material | plastic, steel |
| Height | from 222 to 334 mm |
| Rod combination | 3-piece folding design |
| Height adjustment | continuous |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 1kg |
| Height Stand | from 700 to 1,550 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight | 1.82 kg |
| Material | plastic, steel |
| Height | from 222 to 334 mm |
| Rod combination | 3-piece folding design |
| Height adjustment | continuous |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 1kg |
| Height Stand | from 700 to 1,550 mm |
