K&M 21336 distance rod, black
| Weight | 2.27 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 945 to 1,475 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | spring-loaded bolt and locking screw |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 35 kg |
| Tube Ends | diameter 35 mm |
Original: $48.00
-70%$48.00
$14.40More Images
K&M 21336 distance rod, black
| Weight | 2.27 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 945 to 1,475 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | spring-loaded bolt and locking screw |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 35 kg |
| Tube Ends | diameter 35 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight | 2.27 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 945 to 1,475 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | spring-loaded bolt and locking screw |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 35 kg |
| Tube Ends | diameter 35 mm |
