K&M 22160 ceiling stand
| Weight | 1.36 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 860 to 1,560 mm |
| Base type | Ceiling Mount |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | Clutch |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
More Images
K&M 22160 ceiling stand
| Weight | 1.36 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 860 to 1,560 mm |
| Base type | Ceiling Mount |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | Clutch |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight | 1.36 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 860 to 1,560 mm |
| Base type | Ceiling Mount |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | Clutch |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
