K&M 259/1 extra low microphone stand complete with t-bar boom arm, black
| Weight | 1.9 kg |
| Material | Steel |
| Height | 280 mm |
| Boom arm length | 525 mm |
| Base type | Tripod |
| Threaded connector | 3/8" |
| Boom arm | One-piece design |
| Boom arm clamping | T-bar locking screw |
| Colour | Black |
Original: $50.40
-70%$50.40
$15.12More Images
K&M 259/1 extra low microphone stand complete with t-bar boom arm, black
| Weight | 1.9 kg |
| Material | Steel |
| Height | 280 mm |
| Boom arm length | 525 mm |
| Base type | Tripod |
| Threaded connector | 3/8" |
| Boom arm | One-piece design |
| Boom arm clamping | T-bar locking screw |
| Colour | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight | 1.9 kg |
| Material | Steel |
| Height | 280 mm |
| Boom arm length | 525 mm |
| Base type | Tripod |
| Threaded connector | 3/8" |
| Boom arm | One-piece design |
| Boom arm clamping | T-bar locking screw |
| Colour | Black |
