K&M 25960 very low microphone stand with round base and 2-piece boom arm, black
| Weight | 5.29 kg |
| Material | Steel |
| Height | 430 mm |
| Boom arm length | From 4425 to 725 mm |
| Base type | Round Base |
| Threaded connector | 3/8" |
| Boom arm | 2-piece telescopic design |
| Boom arm clamping | Wing nut |
| Colour | Black |
Original: $63.60
-70%$63.60
$19.08More Images
K&M 25960 very low microphone stand with round base and 2-piece boom arm, black
| Weight | 5.29 kg |
| Material | Steel |
| Height | 430 mm |
| Boom arm length | From 4425 to 725 mm |
| Base type | Round Base |
| Threaded connector | 3/8" |
| Boom arm | 2-piece telescopic design |
| Boom arm clamping | Wing nut |
| Colour | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight | 5.29 kg |
| Material | Steel |
| Height | 430 mm |
| Boom arm length | From 4425 to 725 mm |
| Base type | Round Base |
| Threaded connector | 3/8" |
| Boom arm | 2-piece telescopic design |
| Boom arm clamping | Wing nut |
| Colour | Black |
