K&M 26736 speaker pole only for 26735, pure white
| Weight | 2.96 kg |
| Material | Steel |
| Height | from 1,090 to 1,790 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | spring-loaded bolt and locking screw |
| Colour | White |
| Max. load capacity | 35kg |
| Tube Ends | diameter 35 mm, threaded bolt M20 |
Original: $57.60
-70%$57.60
$17.28More Images
K&M 26736 speaker pole only for 26735, pure white
| Weight | 2.96 kg |
| Material | Steel |
| Height | from 1,090 to 1,790 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | spring-loaded bolt and locking screw |
| Colour | White |
| Max. load capacity | 35kg |
| Tube Ends | diameter 35 mm, threaded bolt M20 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight | 2.96 kg |
| Material | Steel |
| Height | from 1,090 to 1,790 mm |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | spring-loaded bolt and locking screw |
| Colour | White |
| Max. load capacity | 35kg |
| Tube Ends | diameter 35 mm, threaded bolt M20 |
