K&M 26772 table monitor stand, structured black
| Range | Topline |
| Weight | 3.41 kg |
| Material | steel |
| Height | from 167 to 254 mm |
| Height adjustment | continuous |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 15 kg |
| Bearing plate | 150 x 170 mm |
Original: $40.80
-70%$40.80
$12.24More Images
K&M 26772 table monitor stand, structured black
| Range | Topline |
| Weight | 3.41 kg |
| Material | steel |
| Height | from 167 to 254 mm |
| Height adjustment | continuous |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 15 kg |
| Bearing plate | 150 x 170 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Range | Topline |
| Weight | 3.41 kg |
| Material | steel |
| Height | from 167 to 254 mm |
| Height adjustment | continuous |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 15 kg |
| Bearing plate | 150 x 170 mm |
