K&M 26777 clamping desktop monitor stand, black
| Range | Topline |
| Weight | 2.6 kg |
| Material | steel |
| Height | from 335 to 485 mm |
| Height adjustment | locking screw and safety hook |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 25 kg |
| Clamping range | 6 to 52 mm |
| Bearing plate | 205 x 245 mm |
Original: $64.80
-70%$64.80
$19.44More Images
K&M 26777 clamping desktop monitor stand, black
| Range | Topline |
| Weight | 2.6 kg |
| Material | steel |
| Height | from 335 to 485 mm |
| Height adjustment | locking screw and safety hook |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 25 kg |
| Clamping range | 6 to 52 mm |
| Bearing plate | 205 x 245 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Range | Topline |
| Weight | 2.6 kg |
| Material | steel |
| Height | from 335 to 485 mm |
| Height adjustment | locking screw and safety hook |
| Colour | Black |
| Max. load capacity | 25 kg |
| Clamping range | 6 to 52 mm |
| Bearing plate | 205 x 245 mm |
