K&M 23323 adjustable combination table and floor microphone stand with medium base, maximum height 5
K&M 23323 adjustable combination table and floor microphone stand with medium base, maximum height 5
| Weight | 2.42 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 350 to 570 mm |
| Base type | Round Base |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | Clutch |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
Original: $40.80
-70%$40.80
$12.24More Images
K&M 23323 adjustable combination table and floor microphone stand with medium base, maximum height 5
| Weight | 2.42 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 350 to 570 mm |
| Base type | Round Base |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | Clutch |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight | 2.42 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 350 to 570 mm |
| Base type | Round Base |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | Clutch |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
