K&M 234 table/floor microphone stand, black
| Weight | 2.09 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 400 to 640 mm |
| Base type | Plate |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | Locking screw |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
Original: $54.00
-70%$54.00
$16.20More Images
K&M 234 table/floor microphone stand, black
| Weight | 2.09 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 400 to 640 mm |
| Base type | Plate |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | Locking screw |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight | 2.09 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 400 to 640 mm |
| Base type | Plate |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | Locking screw |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
