K&M 26045 stackable microphone stand with round base, black
| Range | Topline |
| Weight | 3.14 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 87 to 1,575 mm |
| Base type | Round Base |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | Clutch |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
More Images
K&M 26045 stackable microphone stand with round base, black
| Range | Topline |
| Weight | 3.14 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 87 to 1,575 mm |
| Base type | Round Base |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | Clutch |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Range | Topline |
| Weight | 3.14 kg |
| Material | Steel |
| Height | From 87 to 1,575 mm |
| Base type | Round Base |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | Clutch |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
