K&M 26250 one hand microphone stand "Performance", black
| Range | Starline |
| Weight | 2.8 kg |
| Material | rod combination made from aluminum, handle bar plastic |
| Height | From 1,055 to 1,750 mm |
| Base type | Round Base |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | One-hand clutch |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
More Images
K&M 26250 one hand microphone stand "Performance", black
| Range | Starline |
| Weight | 2.8 kg |
| Material | rod combination made from aluminum, handle bar plastic |
| Height | From 1,055 to 1,750 mm |
| Base type | Round Base |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | One-hand clutch |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Range | Starline |
| Weight | 2.8 kg |
| Material | rod combination made from aluminum, handle bar plastic |
| Height | From 1,055 to 1,750 mm |
| Base type | Round Base |
| Rod combination | 2-piece folding design |
| Height adjustment | One-hand clutch |
| Threaded connector | 3/8" |
| Colour | Black |
